Obchodní podmínky velkoobchod Obchod VLASTA.cz

 

  • Tento internetový katalog slouží jako nákupní systém pro velkoobchodní B2B partnerty - provozovatele prodejen, provesionály v obchodu, jako jsou realizační firmy, obce, technické služby, drobní zemědělci a zemědělská družstva. Dále má sloužit jako přehledový a nabídkový katalog pro B2C zákazníky naši maloobchodní prodejen. 
  • Za velkoobchodní ceny u nás mohou nakupovat firmy, které se zabývají prodejem sortimentu zahrádkářských a chovatelských potřeb, dále realizační firmy, obce, technické služby, drobní zemědělci a zemědělská družstva. Nový zákazník vyplní registrační formulář, který bude po odeslání zkontrolován a schválen. Podrobnosti o dodání zásilky, pravidelných odběrech a slevách řešíme v případě nutnosti po telefonické domlouvě na základě individuálních potřeb. 
  • Pro potřeby maloobchodu jsou tyto naše stránky určeny především jako pomocný a přehledový katalog nabízených služeb. Lze přes něj zasílat i dopředné objednávky k osobnímu doběru na obchodě. V průběhu času budeme systém otevírat i pro možnost nákupu a následného zaslání zásilkovými službami. 
  • Naše velkoobchodní činnost se s ohledem na charakter nabízeného sortimentu a naše dopravní a skladovací kapacity soustředí na oblast ve vzdálenosti do 80km od sídla firmy. 

 

Přihlásit odběr novinek

...už vám nikdy nic neunikne!!!