Naše firma je obchodní společnost a výrobní společnost. 

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodní prodejem zahrádkářských a chovatelských potřeb, květin, dekorováním skla, keramiky a porcelánu a pronájmem kancelářských prostor.

Byla založena počátkem 90. let. První kamenný obchod zakladatel Ing. Josef Matějíček otevřel 1. 1. 1994 v Erbenově ulici v Táboře, bývalé provozovně podniku Sempra a.s.. K 1.1.1998 jsme provozovnu přestěhovali do Havlíčkovy ulice 636. V roce 1999 následovalo převzetí prodejny krmných směsí v Táboře u nádraží. Roku 2007 vznikla naše prodejna květin na Husově náměstí 629 v Táboře. K otevření obchodu v Milevsku došlo v roce 2019. 

V době, kdy byla založena první prodejna, vznikla také výrobna dekorovaného skla, keramiky a porcelánu, kterou provozujeme v Božejovicích. Zde aplikujeme různé druhy dekorů na užitkový materiál jako jsou hrnky, talíře, konvice.

Pro obchodní činnost používáme označení Obchod VLASTA. Dříve a v menší míře i nyní, jsme používali a užíváme také zkratku E. M. I. R. (Enterprises Maple Rock Int.). Název je odvozen od jména nejvyšší hory našeho kraje - Javorové skály. 

Velkoobchodní prodej zahrádkářských a chovatelských potřeb řídíme a realizujeme z provozovny VLASTA v ulici U Bech. dráhy 1505 v Táboře. V okruhu 80km od Tábora rozvážíme zboží jednou nebo dvakrát do týdne. Pro rozvážku v současné době disponujeme dvěma velkými dodávkovými vozidly a jedním vozidlem nákladním nad 3,5 t. 

 

 

 

 

 

 

Přihlásit odběr novinek

...už vám nikdy nic neunikne!!!